Aktualności


 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim swoim klientom składamy moc gorących życzń, spokoju, wypoczynku i dużo usmiechu na co dzień.

24.12 Wigilia - Zamknięte

25.12 Otwarte od 20.00 - tej

26.12 Otwarte od 20.00 - tej

 

SYLWESTER w LD

31.12 Otwarte od 21.00 - ej

Gorąca zabawa wśród gorących chłopakó. Wstęp 25 zł (w tym wódka + napój lub piwo), na barze słone, słodkie przekąski, gorące muzyczne klimaty i bezcenny usmiech na ustach naszych barmanów :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Możliwość rezerwacji stolika, szczegóły u barmanów.

GORĄCO ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!

 

 

 

 

Oto nasza nowa strona na Facebooku: 

 https://www.facebook.com/Lodi-Dodi-338862643167942

Jest to jedyna oficjalna strona naszego klubu :-)))

 

 


 Już od marca zaczynamy cykl spotkań z Lambda Warszawa oferujących profesjonalne i kompleksowe poradnictwo w sprawach związanych z orientacją i tożsamością seksualną. Poradnictwo przeznaczone jest dla osób homoseksualnych, biseksualnych i trans oraz ich bliskich.

Porad udzielają profesjonalistki_ści posiadający doświadczenie w pracy na rzecz osób LGBT (lesbijek, gejów, osób biseksualnych i trans). Oferowane porady są bezpłatne i anonimowe, jeżeli nie zaznaczono inaczej, nie jest konieczne wcześniejsze zapisywanie się.

Termin spotkań: co drugą środę tygodnia od 20.00-21.30.

Zapraszamy :)

 

28.12.2013 ponownie oddaliśmy klub do Waszej dyspozycji. Lodi Dodi przeszła generalny remont i zostało powiększone z myślą o Waszych potrzebach. Zmienił się wystrój, ale utrzymany został niepowtarzalny i niezmienny klimat jak i atmosfera w klubie. Zapraszamy wszystkich, by się o tym przekonali :)